Головна » Статті » Статті [ Додати статтю ]

Ювілей лубенського митця

23 квітня в міській бібліотеці для дорослих  відбулась творча зустріч  студентів медичного училища, шанувальників художнього слова з  письменником Володимиром  Васильєвим  - членом Лубенського літературного об’єднання ім. О.Донченка, Полтавської спілки літераторів, лауреатом  і двічі дипломантом премії ім.В.Малика, з нагоди 75-річчя з дня його народження.

З вітальним словом  виступив начальник  міського управління культури і мистецтв Юрій Литовченко , який привітав гостя і вручив йому  пам’ятний  дарунок.

До вітань  приєдналися голова Лубенського літоб’єднання ім. О Донченка при редакції газети «Лубенщини»  Олександр Міщенко та  колеги по перу Лариса Назаренко і Андрій Осацький.

На зустріч також завітали учасники війни в Афганістані, серед яких Василь Каптєлий  та голова Лубенської спілки ветеранів Афганістану Валерій Биченко - герої книг Володимира Васильєва «Огненные рейсы Афгана» та «Герої афганських горизонтів».

Цікавим був виступ самого автора, який розповів про свій життєвий та творчий шлях, сповнений радощами й тривогами, про свою неспокійну  вдачу.

До свого ювілею Володимир Васильєв прийшов з вагомим здобутком – в його творчому доробку 16 книг.

Окрасою вечора стали виступи викладача музичної школи Інни Тимощук, та учнів цієї школи Тані Абрамової і Владислави Штепи. 

Підготувала та провела захід завідуюча бібліотекою Світлана Голуб

Джерело - офіційний сайт Лубенської міської радиДжерело: http://lubnyrada.com.ua/uviley-lubenskogo-mittsya
Категорія: Статті | Додав: Адміністратор (25.04.2014) | Автор: Адміністрація
Переглядів: 216 | Теги: письменник, митець, Лубни, Ювілей, історичний роман, лубнирада, Володимир Васильєв, Олександр Міщенко, літоб'єднання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar