Головна » Статті » Статті [ Додати статтю ]

«ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТ»

«ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТ»

Конкурс під такою назвою нещодавно відбувся серед учнів ЗШ №10. Він проводиться адміністрацією навчального закладу не вперше і з кожним роком число бажаючих проявити свої таланти зростає. Ось і в цьому році кількість учасників була наскільки великою, що конкурс провели у два тури. У фінальному виступили 14 як окремих учасників, так і пісенних і танцювальних колективи у різних жанрах та видах творчості. Оцінювали таланти школярів перший заступник міського голови Юрій Палига, директор ЗШ №10 Тамара Сасько, голова літоб’єднання ім. О.Донченка при редакції газети «Лубенщина» Олександр Міщенко, та восьмикласниця школи м.Дансігер (Ізраїль) Альона Хоменко.

Школярі від першого по одинадцятий клас представляли свої таланти. Це було і декламування віршів, і виконання пісень, і читання власних поезій, або представлення власних виробів. Діти добре підготувалися: підібрали костюми, підготували відеоряд, танці, якими ілюстрували пісні. Тож журі зовсім непросто було визначити переможців. Перше місце одноголосно дісталося Олександру Кулику (11 клас), який майстерно виконав пісню «Мелодія любові». ІІ місце розділили Роман Мельниченко (9 клас) за вироби методом випалювання по дереву та Анна Карпова (10 клас) за власну поезію, ІІІ місце – Анастасія Іванова (5 клас) за вироби з полімерної глини та дует «Капучіно» з піснею «Європа». Переможцям вручили дипломи лауреатів та грошові винагороди.

Заохочувальні призи – книги – Олександр Міщенко вручив Богдану Коршуну (10 клас) за виконання власного репу, Вікторії Ірклієнко (5 клас) за виконання гуморески «Хазяйка», Анастасії Максимович (7 клас) за виконання пісні «Дай руку», Аліні Васюченко (8 клас) за виконання пісні «Зозуля».

Тож конкурс переконливо засвідчив: ЗШ№10 має таланти.

Олександр МІЩЕНКО.

Знімок автора.

Переможці конкурсу «Школа має талант».

Категорія: Статті | Додав: Адміністратор (20.12.2013)
Переглядів: 765 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Адміністратор • 17:09, 11.06.2014
Цитата Адміністратор
Матеріал подав О.Міщенко
avatar