Головна » Статті » Статті [ Додати статтю ]

Загинув лубенець

16 липня у Лубнах рішенням міського голови було оголошено день жалоби. У Лубнах відбулося поховання загиблого під час проведення антитерористичної операції солдата-контрактника 21-річного лубенця Владислава Вікторовича Бєлоруса. Він загинув біля села Червона Зоря Шахтарського району Донецької області від здетонування боєкомплекту у бойовій машині від потрапляння в неї ворожої міни. Самохідно-артилерійський дивізіон у зоні проведення АТО став останнім місцем служби цього героїчного хлопця.

Він писав вірші, кілька разів відвідував засідання літоб’єднання ім.О.Донченка. місто втратило талановиту молоду людину, цвіт нашої нації.

Церемонія прощання відбулася у дворі героя на околиці м.Лубни. Звідси труна із останками солдата на плечах його бойових побратимів вирушила до церкви Пресвятої Богородиці УПЦ Московського патріархату,  де відбулося відспівування мужнього захисника Вітчизни. На прощальній церемонії були присутні міський голова м.Лубни Олександр Грицаєнко, працівники міськвиконкому, вчителі спеціалізованої школи №6 міста, яку 5 років тому закінчив Владислав Бєлорус, представники народної ради, патріотичних громадських об’єднань та громадських організацій, активісти громадського життя, небайдужі лубенці.

Під час винесення труни з церкви національно свідомі жителі міста скандували: «Герої не вмирають!» та «Слава Україні!», що у поєднанні з жалібною мелодією муніципального духового оркестру підкреслювало особливий дух народного єднання довкола трагедії батьків, рідних. Попрощатися з героєм зійшлася чи не половина міста над Сулою. Звідси траурна процесія вирушила до місця останнього спочинку воїна, патріота, земляка Владислава Бєлоруса на кладовищі по вул.Гайдая (піонера-героя, який загинув у 1942 році) – таке трагічне співпадіння!

Олександр МІЩЕНКО

Категорія: Статті | Додав: Адміністратор (22.07.2014) | Автор: Олександр МІЩЕНКО
Переглядів: 560 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar